Sekrety Kosmetyków

Dla kogo kosmetyki Dermoline Alantan są dobrym wyborem?

Oryginalne kosmetyki Alantan Dermoline są doskonałym wyborem dla tych osób, które mają wrażliwą i delikatną skórę. Dzięki zwiększonej zawartości witaminy F można raz na zawsze zapomnieć o dokuczliwych podrażnieniach.

Kto może sięgnąć po kosmetyki Alantan Dermoline?

alantan krem czy maść

Kosmetyki Dermoline Alantan są doskonałym wyborem nie tylko dla dzieci, ale również dla osób dorosłych. Wspomniana wcześniej witamina F skutecznie odbudowuje płaszcz lipidowy naskórka, dzięki czemu normalizują się właściwości ochronne. Alantan Dermoline można wykorzystać między innymi do pielęgnacji pachwin i fałdów skórnych. Krem doskonale sprawdzi się również w okolicach okołopieluszkowych.

Co wybrać Alantan krem czy maść?

Wiele osób zastanawia się czy wybrać Alantan krem czy maść? W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że każdy z kosmetyków jest bezpieczny dla dziecka. Nawet osoby ze skłonnościami do alergii mogą skorzystać z ich olbrzymiego potencjału. Jeżeli chodzi o maść to najlepiej stosować ją miejscowo w miejscach, które wymagają szczególnej ochrony. Maść tworzy bardzo cienki film na skórze, który skutecznie chroni ją przed szkodliwym działaniem różnorodnych czynników zewnętrznych.

Jaki skład?

Kosmetyki Dermoline Alantan w swoim składzie zawierają rewelacyjny D-pantenol. Jest to bardzo tajemnicza substancja, która odpowiada nie tylko za głębokie nawilżenie skóry, ale również za prawidłową regulację gospodarki wodnej. W dużej mierze to właśnie dzięki temu składnikowi można zapewnić skórze odpowiednią elastyczność. Maść pielęgnacyjna Alantan Dermoline zawierająca D-pantenol działa również łagodząco. Warto wspomnieć także o tym, że oryginalne kosmetyki Dermoline Alantan w swoim składzie nie zawierają substancji barwiących i zapachowych. Hipoalergiczne kosmetyki idealnie sprawdzą się przy bardzo wrażliwej skórze podatnej na różnorodne alergeny. Dzięki maści można raz na zawsze zapomnieć o przesuszonej skórze. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że maść zawiera tylko 2% mocznika i 5% D-pantenolu, dzięki czemu doskonale nawilża.