Sekrety Kosmetyków

Kosmetyki Vichy Neovadiol – jak działają na skórę?

Marki Vichy z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta firma od wielu lat funkcjonuje na rynku, a jej produkty znane są i stosowane przez mnóstwo osób na całym świecie. Specjaliści od świetnych kosmetyków nie spoczywają na laurach i co jakiś czas zaskakują klientki nowymi produktami o genialnych formułach. Krem Vichy Neovadiol z pewnością się do nich zalicza i mimo iż na rynku jest krótko, to już zyskał wiele fanek. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Wszystkim znane kosmetyki Vichy Neovadiol


Vichy to francuska marka produktów do pielęgnacji skóry. Firma została założona w 1896 roku przez Josepha Dusserta. Od tego czasu marka stała się popularna na całym świecie dzięki skutecznym formułom. Krem vichy neovadiol jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i ma różne konsystencje i zapachy, dzięki czemu każda z pań bez problemu szybko znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Osoby o skórze suchej lub dojrzałej mogą stosować krem ​​nawilżający Vichy Neovadiol. Jednak osoby ze skórą dojrzałą lub skłonną do przebarwień powinny postawić na całą serię produktów Neovadiol Vichy, gdyż doskonale sprawdzają się one w zapobieganiu wiotczeniu się skóry.

Krem Vichy Neovadiol


Seria Neovadiol Vichy przeznaczona jest bezapelacyjnie dla osób dojrzałych, które chcą reaktywować mechanizmy w skórze. Kosmetyki Vichy Neovadiol mają za zadanie między innymi: korygować wiotczenie skóry, usuwać zmarszczki oraz uzupełnić utraconą warstwę lipidową.
To wszystko za sprawą innowacyjnej formuły. W składzie tych kosmetyków znaleźć można bowiem między innymi: kwasy omega 3-6-9, jak i niacynamid – zapewniający silną ochronę antyoksydacyjną.

krem vichy neovadiol

Jak stosować kosmetyki?


Seria Neovadiol Vichy powinna być stosowana przede wszystkim rano. Zgodnie z zaleceniami producenta najlepiej krem i serum nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, linię szczęki i szyję, unikając kontaktu z oczami. Różnicę w wyglądzie można zauważyć już raptem po kilku dniach. Skóra jest wyraźnie napięta, elastyczna i odżywiona już po pierwszym użyciu kosmetyków.