Sekrety Kosmetyków

Perełki z serii Bielenda Magic Bronze

Seria Bielenda Magic Bronze to kosmetyki przeznaczone do delikatnego barwienia skóry i nadawania jej odcienia słonecznej opalenizny. Serię tę tworzą produkty, które charakteryzuje ładny zapach i wysoka skuteczność. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce.

Chusteczka brązująca Magic Bronze

Bielenda Magic Bronze w formie chusteczki to świetny sposób na bardzo szybkie nałożenie produktu. To świetny samoopalacz na sytuacje awaryjne np. po to, by wyrównać koloryt w jakimś miejscu na skórze lub też, by nałożyć specyfik na delikatną skórę twarzy i szyi. Aplikacja przy pomocy chusteczki jest prosta i bardzo szybka. Dzięki temu można jej użyć nawet w toalecie. Chusteczka ma też niewielkie rozmiary, więc można włożyć ją do torebki i zabrać ze sobą na wczasy.

Mgiełka brązująca Bielenda Magic bronze

To propozycja dla wszystkich osób, które nie lubią długiej i żmudnej aplikacji, a chciałyby mieć skórę muśniętą słońcem. Lekkie spryskanie ciała mgiełką zajmuje tylko chwilę, a daje świetne efekty. Najlepiej jest wetrzeć środek w skórę. Jednak mgiełka umożliwia wykorzystanie niewielkiej ilości produktu, więc nie trzeba przejmować się długim jego wchłanianiem się lub tym, że mgiełka długo będzie uniemożliwiała założenie ubrań. Mgiełka daje subtelny i naturalny efekt. Jest ona także skuteczna w pielęgnacji skóry, bo ma działanie nawilżające i regenerujące. Czasem można używać jej także po opalaniu na słońcu po to, by wzmocnić jego efekty.

Rozświetlający złoty eliksir Bielenda Magic Bronze

Ten produkt z serii Bielenda Magic Bronze ma formę pielęgnacyjnego żelu, który równocześnie barwi skórę. Żelowa formuła jest lekka i łatwo się ją rozprowadza. Co ważne, ma liczne błyszczące drobinki, które doskonale rozświetlają skórę i nadają jej promienny wygląd. W połączeniu z opalenizną takie drobinki są naprawdę imponujące i mogą przyciągać spojrzenia. Warto też pamiętać, że żelowa forma zmiękcza skórę i nadaje jej dodatkowej miękkości. Dzięki temu jest ona nie tylko brązowa i błyszcząca, ale też aksamitna w dotyku.