Sekrety Pielęgnacji

Seria produktów do włosów Dermedic Capilarte – sposób na zdrowe pasma

Problemy związane ze skórą głowy i porostem włosów dotykają coraz większej liczby osób. Naukowcy mówią, że powodem tego mogą być czynniki genetyczne, ale i długotrwały stres, niewłaściwa dieta i źle dobrana pielęgnacja. Dlatego tak ważne jest zastosowanie zdrowej diety i unikanie czynników stresogennych, ale także używanie dobrych jakościowo produktów do włosów.

Dermedic Capilarte – seria do włosów

Linia produktów Dermedic Capilarte jest przeznaczona głównie do skóry głowy. Właściwości tych kosmetyków wykazują silne działanie wzmacniające cebulki włosowe, łagodzące podrażnienia, normalizujące pracę gruczołów łojowych. Produkty Dermedic Capilarte łagodnie oczyszczają skórę głowy, nie naruszając przy tym jej równowagi mikrobiologicznej. Specjalnie opracowana formuła kosmetyków doskonale sprawdzi się u osób cierpiących na nadmierne wypadanie włosów związane z czynnikami genetycznymi, stresem itp. Szampony zawierają odpowiednio dobrany kompleks składników, do których należą: Procapil i Pilotantum. Procapil jest składnikiem, który zawiera w sobie trzy aktywne substancje, takie jak: Biotynyl-GHK, Apigenine z drzewa cytrusowego i kwas oleanolowy z drzewa oliwnego.

Wykorzystanie takiej formuły sprawia, że seria Dermedic Capilarte wykazuje silne działanie hamujące wypadanie włosów, poprawiające mikrokrążenie w skórze głowy i odżywienie cebulek włosowych. Poprzez pobudzanie aktywności biologicznej cebulki, włosy się zagęszczają, zwiększają swoją objętość, pogrubiają się ich łodygi, a także zaczynają pięknie lśnić i wyglądać zdrowo.

dermedic capilarte

Kosmetyki do pielęgnacji włosów

We wspomnianej linii kosmetyków znajdują się produkty dostosowane do różnych potrzeb:

– szampon – kuracja stymulująca wzrost włosów

– serum – kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów

– szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów

– SEBU BALANCE – szampon przywracający równowagę mikrobiomu skóry

– szampon zwalczający łupież i jego przyczyny

– szampon kojący do włosów i nadwrażliwej skóry

Właściwie dobrana pielęgnacja to podstawowy czynnik powodujący zdrowie i piękny wygląd włosów. Dlatego warto wybierać dermokosmetyki, których działanie jest udowodnione naukowo.