Sekrety Makijażu, Sekrety Urody

Jak wykonać trwały makijaż twarzy?

Makijaż towarzyszy kobietom zarówno na co dzień, jak i podczas ważnych okoliczności. Aby makijaż prezentował się schludnie i cały dzień utrzymywał się na twarzy w nienaruszonym stanie, najważniejszy jest dobór odpowiedniego podkładu. Zadaniem podkładu jest wyrównanie kolorytu skóry i zakrycie niedoskonałości. Ponadto dzięki pokryciu podkładem twarzy kolejne elementy makijażu prezentują się znacznie lepiej i bardziej spójnie. Jaki więc wybrać podkład, który zda egzamin w makijażu dziennym, jak i wieczorowym?

Czym cechuje się dobrej jakości podkład do twarzy?

Aby podkład należycie spełniał swoje zadanie, najważniejszą kwestią jest wybór produktu, który cechuje się wysoką trwałością. Podkład zawsze powinien być aplikowany na nawilżoną skórę, co zapobiegnie pojawianiu się suchych skórek i nieestetycznemu ścieraniu się kosmetyku. W przypadku makijażu wieczorowego bardzo ważne jest także to, by był wodoodporny, co powoduje, że poradzi sobie z potem czy wydzielającym sebum. Przykładem produktu, który od lat uznawany jest za bezkonkurencyjny kosmetyk do makijażu twarzy, jest podkład Double Wear marki Estee Lauder. Posiada on wszystkie wymienione wyżej cechy, które powodują, że po aplikacji utrzymuje się perfekcyjnie przez cały dzień, niezależnie od okoliczności. Podkład Estee Lauder Double Wear dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na wybór idealnego odcienia doskonale stapiającego się z odcieniem skóry.

Jaki podkład wybrać w codziennym i wieczorowym makijażu?

Wiele kobiet nie wie, o jakich właściwościach podkład sprawdzi się najlepiej na ich cerze. Problemem jest nie tylko dobór prawidłowego koloru i tonacji podkładu, ale także jego wykończenie czy krycie. Z pomocą przychodzą podkłady Double Wear, które dedykowane są dla każdego typu skóry. Sprawdzą się zarówno na cerze suchej i normalnej, jak i tłustej i mieszanej. W zależności od metody aplikacji produktu może on posiadać bardzo delikatne krycie lub mocne, które sprawdzi się w makijażu okolicznościowym, artystycznym czy scenicznym. Jego wodoodporna formuła sprawia, że jest odporny na ścieranie podczas dnia i wyświecanie, a dodatkowo nie podkreśla suchych partii na twarzy. Czyni to więc podkład Double Wear uniwersalnym i niezawodnym, za co pokochały go miliony kobiet na całym świecie.